24 października 2018

100 LAT BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprasza do udziału w projekcie pn. 100 LAT BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Projekt dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” adresowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Opola oraz województwa opolskiego.

Jego głównym celem jest promowanie najważniejszych wydarzeń historycznych, które miały miejsce w dziedzinie motoryzacji jak i kwestii bezpieczeństwa, które kształtowały się na przestrzeni ostatnich stu lat w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w Opolu w dniu 7 listopada 2018 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158, o godzinie 11.00. Z zaproszenia mogą skorzystać uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych wraz z opiekunami.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do udziału w wydarzeniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. W załączeniu karta zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy należy odesłać do 31 października br. na adres biuro1@brd.org.pl .

 

Informacja o projekcie

Formularz zgłoszeniowy