14 marca 2019

21 marca – Dzień Nowych Technologii w Edukacji.

Szanowni Państwo

 

21 marca 2019 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej po raz drugi zorganizuje Dzień Nowych Technologii w Edukacji (DNTE).

Opolski Kurator Oświaty – Michał Siek weźmie udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji w nowo otwartej pracowni informatycznej w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu.

W związku z obchodami Dnia Nowych Technologii w Edukacji MEN ogłasza konkurs na najlepsze wydarzenia zorganizowane w ramach tej inicjatywy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród podmiotów zarejestrowanych jako Organizator. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi.

 

Termin zgłoszeń przedłużono do  20 marca 2019 r.

 

Adresatami przedsięwzięcia są przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele szkół i placówek oświatowych, a także rodzice. W wydarzeniu mogą uczestniczyć także wszystkie osoby zafascynowane nowymi technologiami.

 

Podmioty zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu, uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie https://ankiety-sio.men.gov.pl/index.php?r=survey/index&sid=275522&newtest=Y&lang=p

 

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie wydarzenia .

Ideą wydarzenia jest popularyzacja technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy z uczniami w szkole i poza szkołą. DNTE jest objęty patronatem European Schoolnet.

 

Serdecznie zapraszamy!