28 listopada 2018

Ramowy program spotkania dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli „Erasmus+ w przedszkolu”

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli

 

Regionalny Punkt Informacyjny Erasmus+ działający w Kuratorium Oświaty w Opolu  zaprasza na konferencję informacyjno-promocyjną Programu Erasmus+ „Erasmus+ w przedszkolu” połączoną z warsztatami z programowania

 

Konferencja ma na celu przedstawienie możliwości, jakie oferuje ww. program oraz pokazanie przykładów dobrych praktyk przedszkoli realizujących projekty w ramach programu Erasmus+, a także wykorzystanie Programu eTwinning do współpracy międzynarodowej w ramach Programu Erasmus+. Ponadto w trakcie konferencji planowany jest warsztat nt. wykorzystania programowania do realizacji projektów.

 

Do udziału w konferencji zapraszamy przedszkola, które są zainteresowane realizacją projektów w ramach programu Erasmus+.

Konferencja odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 roku o godz. 10.00  w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, przy ul. Niedziałkowskiego  16.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację osób zainteresowanych udziałem w konferencji pod poniższym linkiem do dnia 6 grudnia 2018 roku (ilość miejsc ograniczona).

 

W załączeniu ramowy program konferencji oraz do zapoznania klauzę informacyjną o danych osobowych i wizerunku osoby fizycznej – uczestnika wydarzenia organizowanego przez Regionalny Punkt Informacyjny.

 

Link do formularza

Link do programu konferencji