UWAGA!
OGŁASZAMY NABÓR NA
XX MIĘDZYNARODOWY OBÓZ MŁODZIEŻOWY
W ŁAMBINOWICACH – NIWKACH  02.08. – 16.08.2015 r.  
szczegóły ...

Wyniki etapu wojewódzkiego VIII edycji Olimpiady Tematycznej i XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora M. Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy." - rok szkolny 2014/2015

Drukuj
Opublikowano: 21 kwietnia 2015
Wpisany przez: Romuald Florczak

minW dniu 16 kwietnia 2015 r. Opolski Kurator Oświaty, Halina Bilik i Opolski Wicekurator Oświaty, Rafał Rippel wzięli udział w uroczystym podsumowaniu etapu wojewódzkiego VIII edycji Olimpiady Tematycznej i XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora M. Gajewskiego pn. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy.", którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Opolu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele wojska i organizacji kombatanckich województwa opolskiego, a uroczystą oprawę imprezy zadbał gospodarz Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia w Opolu.

Czytaj więcej...

"Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego im. majora Marka Gajewskiego"– finał

Drukuj
Opublikowano: 09 czerwca 2014
Wpisany przez: Romuald Florczak

logo konkursuW dniach 5-7 czerwca 2014 r. odbył się etap centralny XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego oraz VII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego im. majora Marka Gajewskiego".
W kategorii szkół podstawowych uczeń Zespołu Szkół w Prudniku, Marcel Isalski zajął III miejsce.

W zmaganiach wzięli udział laureaci etapów wojewódzkich konkursu i olimpiady. Województwo opolskie reprezentowała czwórka uczniów ze szkół podstawowych w Prudniku i gimnazjów w Brzegu i Nysie. Wszyscy uczestnicy oceniani byli z wiedzy i umiejętności w dziesięciu kategoriach:

Czytaj więcej...

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014