II edycja ogólnopolskiego konkursu "Mam 6 lat"

Drukuj
Opublikowano: 18 grudnia 2012
Wpisany przez: Piotr Łaba

Dyrektorzy
Szkół Podstawowych, Przedszkoli
Organy Prowadzące
z terenu woj. opolskiego

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w kolejnej edycji konkursu „Mam 6  lat”, który w ubiegłym roku miał swoją premierę.
Konkurs „Mam 6 lat” ma na celu wyłonienie i wypromowanie najciekawszych działań wspierających adaptację dzieci sześcioletnich do edukacji szkolnej. Jest on skierowany bezpośrednio do rad rodziców w szkołach i przedszkolach, dzieci i ich rodziców.
W II edycji  konkursu –  wprowadzono kategorię pod tytułem „Mam 6 lat i potrafię…” dla uczniów klas I-III – dzieci, które poszły do szkoły jako sześciolatki i ich rodziców.


 
Prace oceniane będą w II etapach – regionalnym i krajowym. Regionalny etap konkursu koordynuje Opolski Kurator Oświaty, a prace należy nadsyłać do dnia 22 lutego 2013 roku pocztą na adres: Kuratorium Oświaty w Opolu ul. Piastowska 14, 45-082 Opole, z dopiskiem: Konkurs „Mam 6 lat”.
Kuratorium Oświaty przekaże prace i arkusze zgłoszeniowe laureatów  do Ministerstwa Edukacji Narodowej organizatora etapu ogólnopolskiego.

Pliki do pobrania: regulamin II edycji konkursu, karta zgłoszenia - baner promujący konkurs "Mam 6 lat" na stronie kuratorium.


Halina Bilik        
Opolski Kurator Oświaty
Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014