17 maja 2018

Informacja w sprawie tegorocznego Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Szanowni Państwo, z przykrością zawiadamiamy, że decyzją Kancelarii Sejmu tegoroczna XXIV sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w dniach 31 maja -1 czerwca została ODWOŁANA.

Na stronie internetowej Sejmu, Kancelaria Sejmu wydała komunikat następującej treści  „Z przyczyn niezależnych od Kancelarii Sejmu, mając na względzie kwestie organizacyjne oraz bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w budynkach sejmowych, z przykrością informujemy, że podjęto decyzję o odwołaniu posiedzenia SDiM planowanego na 1 czerwca 2018 r. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Kancelaria Sejmu będzie informować mailowo wszystkich uczestników sesji SDiM o dalszych decyzjach.”

Jednocześnie chcemy poinformować, że Posłanki i Posłów tegorocznego Sejmu Dzieci i Młodzieży, pomimo zaistniałej sytuacji, zapraszamy  po odebrania pamiątkowych mandatów poselskich.

Uroczyste wręczanie mandatów odbędzie się 28 maja 2018 r. o godzinie 13.00 w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera mieszczącej się w Opolu przy ulicy Krakowskiej 24, podczas gali podsumowania konkursów przedmiotowych za rok szkolny 2017/2018.