11 stycznia 2019

Spotkanie warsztatowe „Face to face z Programem Erasmus+” sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i nauczyciele szkół kształcących w zawodach,

centrów kształcenia praktycznego oraz zawodowego

i ustawicznego zainteresowanych

aplikowaniem do programem Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Regionalny Punkt Informacyjny Erasmus+ działający w Kuratorium Oświaty w Opolu  zaprasza na  „Face to face z Programem Erasmus” –  spotkanie warsztatowe w ramach sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe – Akcja 1.

Celem spotkania jest zapoznanie z wnioskiem KA1-Mobilność edukacyjna oraz omówienie jego merytorycznych i technicznych aspektów przez doświadczonych nauczycieli koordynatorów realizujących ww. projekty w ramach Akcji 1.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli szkół kształcących w zawodach, centrów kształcenia praktycznego oraz zawodowego i ustawicznego w województwie opolskim.

Warsztaty poprowadzą nauczyciele praktycy realizujący projekty w ramach Akcji 1 – Mobilność uczniów i Mobilność kadry.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku o godz. 12.15  w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II  w Opolu, przy ul. Niemodlińskiej 40.

Ze względów organizacyjnych prosimy o  rejestrację osób zainteresowanych udziałem w konferencji pod poniższym linkiem do dnia 15 stycznia 2019 roku. Ilość miejsc ograniczona.

 W załączeniu ramowy program spotkania oraz do zapoznania klauzulę informacyjną o danych osobowych i wizerunku osoby fizycznej – uczestnika wydarzenia organizowanego przez Regionalny Punkt Informacyjny.

 

Ramowy program spotkania

Link do rejestracji