27 października 2018

Wystartowali! Opolski Bieg Belfra 2018

Właśnie trwa Opolski Bieg Belfra. Na start zgłosiło się ponad 200 uczestników w kategoriach: open, nauczyciel stażysta, nauczyciel kontraktowy, nauczyciel mianowany, nauczyciel dyplomowany oraz pracownik administracji i obsługi, a także pracownik kuratorium.

Kolejną grupa to zawodnicy startujący w marszu Nordic Walking.

W Biegu biorą udział przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz uczniowie i nauczyciele z innych województw.

Opolski Kurator Oświaty przywitał przybyłych na imprezę zawodników i gości. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego zabrzmiał sygnał startu.

Start i meta biegu ulokowana została w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie.

Start zawodników w biegu. Zobacz film.

Opolski Bieg Belra. Grodków 2018 r.

Wyniki Biegu Belfra
Wyniki Biegu Belfra, Kategoria: Bieg 10 km, Kobiety

 

Nauczyciel dyplomowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 158 Pakosz Irena
2 60 Gerlach Agnieszka
3 10 Bednarz Małgorzata

 

Nauczyciel mianowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 82 Jedynak-Wypych Anna
2 141 Michaluk Helena
3 189 Sas Justyna

 

Nauczyciel kontraktowy

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 213 Suchecka Małgorzata
2 12 Biskupska Alina
3 147 Morawska- Piechowiak Sylwia

 

Nauczyciel stażysta

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 154 Okoń Kamila
2 156 Pac Monika
3 223 Szpak Aleksandra

 

Pracownicy kuratoriów

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 124 Loster Agnieszka
2 4 Balana-Mroczkowska Emilia
3 8 Bednarska Agata

 

Obsługa i administracja placówek oświatowych

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 143 Milińska Lilianna
2 126 Lupa Beata

 

Sympatycy biegu (OPEN)

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 233 Tomczak Natalia
2 56 Gaida Magdalena
3 173 Płonka Joanna

 

 

Wyniki Biegu Belfra, Kategoria: Bieg 10 km, mężczyźni

 

Nauczyciel dyplomowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 203 Sowa Damian
2 221 Szkaradek Aleksander
3 128 Łoza Adam

 

Nauczyciel mianowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 231 Tokarczyk Mariusz
2 105 Kosiek Wiktor
3 140 Michalewski Paweł

 

Nauczyciel kontraktowy

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 114 Lachowski Andrzej
2 107 Kotowski Paweł
3 5 Baron Marek

 

 

Nauczyciel stażysta

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 185 Rusznica Rafał
2 209 Stefaniszyn Marcin

 

Pracownicy kuratoriów

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 23 Chłądzyński Piotr
2 247 Wnorowski Adam
3 193 Siek Michał

 

Obsługa i administracja placówek oświatowych

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 167 Pietrzyk Wojciech
2 132 Malong Aleksander

 

Emerytowany nauczyciel

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 27 Chwalczuk Jerzy

 

Sympatycy biegu (OPEN)

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 265 Sobota Martin
2 267 Pac Paweł
3 253 Wróbel Wojciech

 

 

Kategoria: marsz Nordic Walking 5 km, kobiety

 

Nauczyciel dyplomowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 80 Jasiak Izabela
2 135 Margoszczyn Magda
3 240 Walczuk Aurelia

 

Nauczyciel mianowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 218 Szeląg Anna
2 109 Kucharska Anna
3 146 Dolla-Morawiak Joanna

 

Nauczyciel kontraktowy

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 259 Żagiel Elżbieta
2 190 Serwata Barbara
3 33 Ćwiklik Paulina

 

Nauczyciel stażysta

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 219 Szeląg Natalia

 

Pracownicy kuratoriów

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 17 Bonich Magdalena
2 169 Pilarz Halina
3 96 Kleiner Anna

 

Obsługa i administracja placówek oświatowych

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 263 Kubańska Barbara
2 238 Twardawska Halina
3 176 Popczyk Katarzyna

 

Emerytowany nauczyciel

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 94 Kawoń Grażyna
2 268 Konat Genowefa

 

Sympatycy biegu (OPEN)

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 34 Danielewicz Anna
2 40 Drozd Maria
3 32 Czyżowicz Dorota

 

Kategoria: marsz Nordic Walking 5 km, mężczyźni

 

Nauczyciel dyplomowany

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 77 Ilów Dariusz
2 159 Pakosz Piotr
3 206 Stanisławczyk Bartłomiej

 

Pracownicy kuratoriów

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 243 Wildbret-Tuszyński Jacek
2 255 Zapała Artur

 

Obsługa i administracja placówek oświatowych

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 168 Piksa Kazimierz

 

Emerytowany nauczyciel

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 261 Halski Andrzej
2 166 Pędziwiatr Krzysztof

 

Sympatycy marszu (OPEN)

 

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię
1 248 Wojdyła Mieczysław
2 44 Dudek Jan
3 194 Sitkowski Konrad

 

Wyniki Biegu Belfra, Kategoria: Bieg 10 km, drużynowa

 

Miejsce Nazwa drużyny Skład drużyny
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Krakowie Andrzej Lachowski, Wojciech Pietrzyk, Helena Michaluk
2 Szkoła Podstawowa nr 46
we Wrocławiu
Skład: Adam Łoza, Paweł Kotowski,

Alina Biskupska

3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
w Brzegu
Wojciech Kaszub, Marek Baron,

Beata Lewandowska

 

Kategoria: marsz Nordic Walking 5 km, drużynowa

 

Miejsce Nazwa drużyny Skład drużyny
1 KE-KO team Kędzierzyn Koźle Jan Dudek, Anna Danielewicz,
Bogusław Bojda
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Grodkowie
Magda Margoszczyn, Agata Szulc,
Anna Ilów
3 Środowiskowy Hufiec Pracy Namysłów Wiktoria Szewczyk, Iwona Dobrzańska, Marcin Dobrzański

Szczegółowe wyniki oraz bogatą galerię zdjęć można zobaczyć na www.zmierzymyczas.pl