11 stycznia 2019

XXII ogólnopolski konkurs wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy”

Biblioteka Austriacka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu ogłasza XXII ogólnopolski konkurs wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy”, którego celem jest zachęcenie do poszerzania szeroko rozumianej wiedzy o historii, geografii i kulturze Austrii.

Główną nagrodą jest weekendowa wycieczka do Wiednia ufundowana przez Biuro Podróży Almatur w Opolu. Dla zdobywców 2 i 3 miejsca przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe dzięki wsparciu Konsula Honorowego Republiki Austrii we Wrocławiu.

Pierwszy etap konkursu (eliminacje szkolne) odbędzie się 12 marca 2019 r. natomiast półfinał i ścisły finał dla najlepszych uczestników eliminacji zaplanowano na początek kwietnia 2019 r.

Regulamin konkursu w załączeniu.

Zapisy via e-mail proszę kierować do 8 marca 2019 r. na adres: ba@wbp.opole.pl  Przyjęcie nadesłanego zgłoszenia potwierdzone zostanie mailowo do dwóch dni roboczych.
W przypadku nieotrzymania potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny: 77 47 47 085.
Aktualne informacje o konkursie zamieszczać będziemy na stronie http://www.ba.wbp.opole.pl/konkurs.html    Plakat: http://www.ba.wbp.opole.pl/kon19.gif

Konkurs organizowany jest w ramach  19. Wiosny Austriackiej – program ukaże się  niebawem http://www.ba.wbp.opole.pl/wa.html

 

Regulamin