13 września 2017

Być dobrym jak chleb.

Społeczność Gimnazjum nr 19 w Lublinie we współpracy z parafią pod wezwaniem św. Mikołaja w Lublinie, Wydziałem ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie, Wydziałem Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej w Lublinie oraz Młodzieżowym Domem Kultury nr 2 zapraszają uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Być dobrym jak chleb”, a uczniów klas I-III szkół podstawowych do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

Szczegółowe informacje.