20 grudnia 2019

Finał konkursu plastycznego „Choinkowa Ozdoba”

18 grudnia 2019 r. o godz. 11.00, w siedzibie Kuratorium Oświaty w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia przez Opolskiego Kuratora Oświaty – Michała Sieka i Opolskiego Wicekuratora Oświaty – Artura Zapałę nagród, wyróżnień oraz okolicznościowych dyplomów, uczestnikom konkursu plastycznego „Choinkowa Ozdoba” i ich opiekunom.

Następnie, zaproszone na uroczystość przedszkolaki z naszego województwa mogły zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz dekorowali choinkę – zawieszając, z pomocą dorosłych uczestników spotkania, prace konkursowe, w tym własne – nagrodzone lub wyróżnione przez komisję konkursową. Uroczystość zakończyła się niespodzianką przygotowaną przez Pana Michała Sieka – Opolskiego Kuratora Oświaty, który zagrał na gitarze i wspólnie z dziećmi zaśpiewał ulubione kolędy.

W sympatycznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, kuratoryjna choinka przeobraziła się w piękne, kolorowe dzieło sztuki dziecięcej.

Dziękujemy naszym gościom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.