28 października 2022

Konferencja „Forum o wychowaniu” – 4 listopada 2022 r

Szanowni Państwo,

W 2019 roku organizacje harcerskie i skautowe objęte wsparciem Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030, organizując pierwsze ogólnopolskie „Forum o wychowaniu”, rozpoczęły debatę o wychowaniu dzieci i młodzieży, by stworzyć płaszczyznę do publicznej dyskusji, w której biorą udział przedstawiciele świata nauki, praktycy wychowania, rodzice, nauczyciele, instruktorki i instruktorzy harcerscy.

Obecna, czwarta edycja „Forum o wychowaniu” odbędzie się 4 listopada 2022 r. w formule hybrydowej – stacjonarnej (w Warszawie) i zdalnie (transmisja online).

Forum jest wspólnym przedsięwzięciem organizowanym przez Związek Harcerstwa Polskiego, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Skautów Europy – Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Harcerskie, Royal Rangers Polska, Stowarzyszenie Skauci Króla i Niezależny Krąg Instruktorów Harcerskich „Leśna Szkółka”.

Szczegółowe informacje o konferencji i formule zgłoszeń dostępne są na stronie www.calymzyciem.pl w zakładce: Forum o wychowaniu