15 lipca 2022

Konferencja prezentująca rezultaty i wyniki projektu „Szkoła dla innowatora”

Wydarzenie odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. – ilość miejsc jest ograniczona.

30 sierpnia br. odbędzie się  konferencja prezentująca rezultaty i wyniki projektu Szkoła dla innowatora organizowana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej, we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Spotkanie jest bezpłatne, aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknięcie w link powoduje przejście do zewnętrznej strony internetowej).

Liczba miejsc na konferencji  jest ograniczona. Potwierdzenie udziału zostanie Państwu  przesłane na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Uczestnicy wydarzenia w pierwszej kolejności otrzymają opracowane w projekcie publikacje.

W czasie spotkań i paneli z zaproszonymi gośćmi, przedstawione zostaną kompetencje proinnowacyjne (przyszłości) oraz dydaktyka ich rozwijania u uczennic i uczniów. Zaprezentujemy praktyczne narzędzia dydaktyczne  i dobre praktyki wypracowane w projekcie  Szkoła dla innowatora.

Więcej informacji o projekcie Szkoła dla Innowatora znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie internetowej (kliknięcie w link powoduje przeniesienie do strony internetowej Centrum Edukacji Obywatelskiej).