21 października 2020

Konkurs akceleracyjny Warm Up Your Business vol. 3 dla osób, które ukończyły 16 rok życia

ECO SA i PNT w Opolu szukają pomysłów na biznes związany z energetyką.

Ruszyła rejestracja do trzeciej edycji programu akceleracyjnego Warm Up Your Business. Organizowany przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu i ECO SA konkurs ma na celu wyłonienie innowacyjnych pomysłów związanych z energetyką w zakresie rozwiązań proekologicznych, rozwoju technologii i rozwiązań organizacyjno-marketingowych.

– To konkurs skierowany do młodych innowatorów gotowych do wejścia na rynek ze swoim pomysłem biznesowym i społecznym przy wsparciu PNT w Opolu i ECO SA. Pomysł zrodził się w Opolu, ale konkurs ma zasięg ogólnopolski – mówi prof. Jarosław Mamala, Prezes Zarządu PNT w Opolu.

Suma nagród w tegorocznej edycji to 20 000 zł. Konkurs jest dedykowany osobom, które ukończyły 16 lat. Rejestracja uczestników za pośrednictwem strony internetowej potrwa do 15 listopada, po czym jury wyłoni dziesięć najlepszych pomysłów. Ich autorzy wezmą udział w warsztatach z mentorami szkolącymi w zakresie wystąpień publicznych i modelowania biznesowego. Finał odbędzie się w styczniu 2021 r.

Szczegóły są dostępne na stronie internetowej organizatorów.