17 grudnia 2020

Lista laureatów konkursu plastycznego dla przedszkolaków pn. „Choinkowa Ozdoba”

Zapraszamy do zapoznania się lista laureatów  wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci przedszkolnych pn. „Choinkowa ozdoba”.  

10 grudnia 2020 r. Komisja powołana Postanowieniem Opolskiego Kuratora Oświaty nr WRE.5563.116.2020 z dnia 2 grudnia 2020 r.  rozstrzygnęła konkurs  plastyczny pt. „Choinkowa ozdoba”.

Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach: indywidualnej (uczestnik) i zespołowej (grupa przedszkolna).  Jego celem było wyłonienie prac konkursowych – „ozdób choinkowych” –  możliwych do zawieszenia na choince. Do 10 grudnia br. na konkurs wpłynęły:

  • 14 prac w kategorii praca indywidualna ( jedna z nadesłanych prac nie spełniła wymogów formalnych ponieważ brak było pełnej karty uczestnika),
  • 11 prac w kategorii praca grupowa.

W ocenie prac konkursowych uwzględniono m.in. samodzielność, kreatywność, pomysłowość, oryginalność i efekt plastyczny.

 

Komisja ustaliła listę osób nagrodzonych /wyróżnionych:

 

W KATEGORII PRACA INDYWIDUALNA  PRZYZNANO NAGRODY NASTĘPUJĄCYM DZIECIOM:

 

I MIEJSCE

Zuzanna Czekańska – Zespół Szkolno-Przedszkolny  Publiczne Przedszkole w Szybowicach, opiekun Aneta Bieniek

II MIEJSCE

Michał Pietkun – Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku, opiekun  Anna Strzelczyk

III MIEJSCE

Milena Sagan    – Publiczne Przedszkole w Branicach z oddziałami Zamiejscowymi w Bliszczycach i Wysokie, opiekun  Karolina Kukuczka

Pozostałym uczestnikom konkursu, których prace spełniły wymogi formalne komisja postanowiła przyznać  WYRÓŻNIENIA:

  • Emma Bryłka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gosławicach, opiekun Dorota Dworecka,
  • Lena Lalik – Oddział Przedszkolny Zakrzów gm. Gogolin, opiekun Magdalena Koteluk,
  • Jan Strzębała – Przedszkole Niepubliczne Skrzat w Opolu, opiekun Magdalena Dyduch,
  • Magdalena Lerch-Mleczko – Przedszkole Publiczne nr 3 w Głogówku Oddział Wróblin, opiekun Sandra Heinisz,
  • Adam Wojtkowski – Przedszkole Publiczne nr 3 w Głogówku Oddział Biedrzychowice, opiekun Bogumiła Wilk,
  • Milena Hulin – Przedszkole Publiczne nr 3 w Głogówku, opiekun Paulina Gatnar,
  • Laura Gawrońska – Przedszkole Publiczne nr 3 w Głogówku – oddział integracyjny, opiekun Małgorzata Filarowska,
  • Lilly Kunert – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kórnicy , opiekun Maria Kiedrowska,
  • Alicja Hulin – Przedszkole Publiczne w ZSP w Kórnicy , opiekun Klaudia Kulpok.
  • Magdalena Szecel -Publiczne Przedszkole w Rudnikach, opiekun Anna Grzelak.

 

W KATEGORII PRCA GRUPOWA NAGRODY PRZYZNANO:

 

I miejsce

Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku grupa Misie, opiekunki

Anna Strzelczyk, Ewa Gadziecka, Anna Marzec,

II miejsce

Publiczne Przedszkole w Karczowie grupa Pszczółki i Biedronki, opiekun Agnieszka Szydeł,

III miejsce

Zespół Szkolno-Przedszkolny  Publiczne Przedszkole w Szybowicach, Grupa Maluchy, opiekun

Aneta Bieniek

 

Pozostałym grupom przedszkolnym, które uczestniczyły w konkursie, a których zgłoszenia spełniły wymogi formalne  komisja postanowiła przyznać  WYRÓŻNIENIA:

 

  • Publiczne Przedszkole w Chróścinie Grupa Słoneczka, opiekun Jolanta Nowak,
  • Przedszkole Publiczne nr 4 w Brzegu Grupa Motylki, opiekun Grażyna Dziedzic,
  • Przedszkole Niepubliczne Skrzat w Opolu Grupa Mądre Sowy, opiekun Joanna Górka,
  • Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich Grupa Mrówki         opiekun Ewa Młynarczyk,
  • Publiczne Przedszkole w Bierawie Grupa 6-latków, opiekun Agnieszka Mentel,
  • Przedszkole Publiczne nr 8 w Krapkowicach Grupa Kangurki, opiekun Diana Walczyk,
  • Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 w Opolu Grupa Stokrotki, opiekun Ewelina Rabe,
  • Publiczne Przedszkole w Dziergowicach Grupa Biedronki, opiekun Agnieszka Zemełka.

 

 

Choinka została przybrana pracami uczestników Konkursu. Galeria prac znajduje się na stronie FB Kuratorium Oświaty w Opolu.

Choinka została przybrana pracami uczestników Konkursu.