6 września 2022

Nabór wniosków do nowego programu stypendialnego FUNDACJI INTER CARS.

FUNDACJI INTER CARS zaprasza do udziału w programie AKCELERATOR oraz składania wniosków do nowego programu stypendialnego.

PROGRAM AKCELERATOR to stypendium dla ambitnych, zainteresowanych motoryzacją, mechaniką pojazdową, elektroniką, mechatroniką lub logistyką uczniów szkół średnich.

Fundacja w ramach programu oferuje wsparcie rozwojowe, edukacyjne i finansowe dla młodzieży, która swoją przyszłość wiąże z motoryzacją lub logistyką. Laureaci konkursu o stypendium otrzymają pomoc finansową w wysokości 8.000 zł, rozłożoną na okres 8 miesięcy trwania Programu.

Do programu mogą się zgłaszać  uczniowie szkół ponadpodstawowych o profilu samochodowym, mechanicznym, logistycznym i innych związanych z motoryzacją, w szczególności ci, którzy biorą udział w zawodach i konkursach, interesują się najnowszymi osiągnięciami i trendami techniki motoryzacyjnej oraz planują zawodowo zajmować się tą tematyką.

Rejestracja  wniosków odbywa się do końca września. Informacje dotyczące programu stypendialnego oraz formularz zgłoszeniowy.