30 listopada 2021

Ogólnopolski Dzień Informacyjny, 13 stycznia 2022 r.

Szanowni Państwo!

13 stycznia 2022 roku odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.

Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wśród uczestników są m.in. nauczyciele, pracownicy uczelni, osoby pracujące z młodzieżą oraz praktycy zajmujący się kształceniem dorosłych.

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.
Na koniec przedstawimy Państwu laureatów tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

W przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt na adres: wydarzenia@frse.org.pl, oraz pod numerem telefonu: 505433469.

Grafika ilustracyjna - na ciemnoniebieskim tle biała mapa Polski z zaznaczonym na jasnoniebiesko obszarem województwa opolskiego. Na tle mapy napis: Dofinansowanie województwa opolskiego w perspektywie 2014-2020 programu Erasmus+ 23,8 mln euro, Program Erasmus+ na lata 2021-2027 28 mld euro, Program dla Polski 180 mln euro. Powyżej mapy napisy: Ogólnopolski Dzień Informacyjny 13. 01. 2022. Europejskie Programy Edukacyjne wydarzenie online. Poniżej mapy: Zarejestruj się. www.frse.org.pl/odi-2022. Całkowicie na dole, poniżej niebieskiego tła, biały pasek z logotypami Erasmus+