23 stycznia 2020

Ogólnopolski konkurs Selfie +

W dniu 8 stycznia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbył się Ogólnopolski Dzień Informacyjny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. W trakcie spotkania zostały wręczone nagrody w ogólnopolskim konkursie Selfie +. Laureatem konkursu w kategorii Europejskie wartości w moim projekcie został Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku za zdjęcie „Tacy sami a różni” wykonane w ramach projektu „Doświadczenie zawodowe kluczem do sukcesu” w sektorze Kształcenie i Szkolenia zawodowe
w programie Erasmus plus.
Bliźniacy Łukasz-logistyk, Paweł-informatyk pokazują, że te dwa zawody są nierozłączne jak oni, bo rozwój technologii informatycznych spowodował, że wymiana informacji pomiędzy partnerami w łańcuchu dostaw jest szybka i prosta, zatem możliwa stała się szybka reakcja na zmiany zachodzące na rynku. Koordynatorem projektu jest nauczyciel języka angielskiego Pani Barbara Mazur.

Nagrodę odbierała Barbara Mazur koordynator projektu.

Uczestnicy konkursu Selfie+
Laureatka Konkursu Selfie+ w kategorii Europejskie wartości w moim projekcie Pani Barbara Mazur - Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kuczborku.
Wręczenie nagrody z Panią Dyrektor z Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji w Warszawie.
Zwycięskie zdjęcie w konkursie Selfie+