4 września 2020

OSE IT Szkoła: 200 bezpłatnych kursów e-learningowych

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do korzystania z kursów na platformie OSE IT Szkoła.

OSE IT Szkoła to platforma edukacyjna z dostępem do bezpłatnych materiałów i kursów e-learningowych. Szkolenia z zakresu m.in. bezpiecznego korzystania z internetu, sztucznej inteligencji, programowania czy baz danych skierowane są zarówno do uczniów, jak i nauczycieli. Portal OSE IT Szkoła powstał z połączenia znanego i lubianego przez użytkowników portalu IT Szkoła z zasobami Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Jeśli chcecie Państwo nauczyć się czegoś nowego i zdobyć umiejętności potrzebne w cyfrowym świecie, utrwalić lub uzupełnić zdobytą wiedzę, zapraszamy do skorzystania z oferty niemal 200 bezpłatnych kursów e-learningowych w kilkunastu kategoriach. Użytkownicy mogą samodzielnie planować swoją ścieżkę edukacyjną i po każdym ukończonym kursie pobierać imienne certyfikaty.

W kursach można uczestniczyć w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu. Organizatorzy starają się udowodnić, że „nauka może i powinna trwać przez całe życie”.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie internetowej platformy edukacyjnej OSE IT Szkoła.

Zachęcamy do korzystania z oferty.