23 marca 2022

Ośrodek Rozwoju Edukacji organizuje konferencję „Operacja polska i zbrodnia katyńska – dwa sowieckie ludobójstwa na Polakach”

Adresatami są pedagodzy, wychowawcy, nauczyciele konsultanci ds. edukacji obywatelskiej, nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie, nauczyciele bibliotekarze z bibliotek pedagogicznych, kuratoria oświaty, nauczyciele konsultanci historii, nauczyciele konsultanci WOS, doradcy metodyczni historii, doradcy metodyczni WOS.

7 kwietnia br. w Auli Komendy Głównej Policji (Warszawa, ul. Orkana 14) odbędzie się konferencja poświęcona operacji polskiej NKWD oraz zbrodni katyńskiej, którą organizuje Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Biurem Edukacji Historycznej Muzeum Policji KGP.

Prelekcje wygłoszone w ramach konferencji „Operacja polska i zbrodnia katyńska – dwa sowieckie ludobójstwa na Polakach” będą odnosiły się do kwestii dydaktyczno-metodycznych w oparciu o podstawę programową.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, partnerem wydarzenia jest Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL.

Rejestracja i więcej informacji na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji  (kliknięcie w link powoduje przekierowanie do strony organizatora).