19 czerwca 2019

Podsumowanie III edycji programu „POMYŚL ZANIM SPRÓBUJESZ”.

18 czerwca 2019 r. w sali im. Braci Kowalczyków Urzędu Wojewódzkiego w Opolu odbyło się podsumowanie III edycji programu „POMYŚL ZANIM SPRÓBUJESZ” dotyczącego profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży do 18 roku życia realizowanego w województwie opolskim w latach 2016-2019.
W obecności przedstawicieli wszystkich organizatorów: Wojewody Opolskiego, Opolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, Opolskiego Kuratora Oświaty oraz Opolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji dokonano podsumowania realizacji programu w latach 2016-2019. Wręczono również nagrody dla zwycięzców konkursu na kolaż fotograficzny o tematyce profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych.

Lista laureatów konkursu:

I miejsce w konkursie na kolaż fotograficzny zajęły uczennice Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach autorzy: Paulina Janik, Wiktoria Grabowska,

Opiekun: Aleksandra Rataj-Latka

Wyróżnienie zdobyły uczennice Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie

autorzy: Natalia Bobin, Oliwia Puzia, Paulina Huk

opiekun: Renata Lewicka

 

Nagrody wręczono również szkole najbardziej zaangażowanej w realizację projektu. Przypadła ona Zespołowi Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.