10 czerwca 2020

Programy Microsoft dla szkół i edukatorów- Microsoft Innovative Educator Expert (MIEE)

W programie MIE Expert uczestniczą edukatorzy z całego świata, którzy interesują się nowymi technologiami Microsoft w edukacji.

Są to ludzie chcący rozwijać swoje kompetencje, a także dzielić się wiedzą i pasją z innymi edukatorami w Polsce i na świecie.

W Polsce społeczność MIE Expert’ów w roku szkolnym 2019/2020 tworzy ponad 265 osób – są to dyrektorzy szkół, nauczyciele różnych przedmiotów na każdym etapie edukacji (m.in. nauczanie początkowe, matematyka, informatyka, historia, język angielski), trenerzy i konsultanci, szkolni administratorzy IT.

MIE Experts pomagają w kształtowaniu przyszłości – współpracują z Microsoft, szkołami i władzami lokalnymi, wprowadzając innowacje do edukacji i promując dostępne technologie Microsoft w nauczaniu. Chętnie dzielą się z innymi edukatorami swoimi pomysłami oraz stają się ekspertami w efektywnym wykorzystywaniu technologii Microsoft w edukacji.

Współpraca z Microsoft niesie wiele korzyści dla nauczycieli, uczniów, szkół i lokalnych społeczności.

Aplikacje na rok szkolny 2020/2021 zostaną przyjmowane w dniach od 1 maja do 15 lipca 2020 r.

Więcej informacji oraz procedura zgłaszania własnych nominacji znajduje się na stronie internetowej firmy Microsoft (kliknij).