18 lutego 2021

Przedłużenie rejestracji nauczycieli na szczepienia do piątku, 19 lutego 2021 r.

Szanowni Państwo

w związku z dużym zainteresowaniem szczepieniami MEiN podjęło decyzję o przedłużeniu rejestracji na szczepienia do piątku, 19 lutego br., do końca dnia!

Kolejną bardzo ważną zmianą jest możliwość zarejestrowania wszystkich nauczycieli, również tych przebywających na długotrwałych nieobecnościach niezależnie od przyczyny.

Przypominamy, że w Strefie Pracownika Systemu Informacji Oświatowej (SIO) https://strefa.ksdo.gov.pl/ został Państwu udostępniony formularz do rejestracji nauczycieli oraz pomocy nauczyciela/woźnych oddziałowych/pomocy wychowawcy oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu.

UWAGA! Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby urodzone od 1 stycznia 1956 r. do 31 grudnia 2003 r. Nauczyciele urodzeni w 1955 r. i wcześniej będą mieli możliwość zaszczepienia w późniejszym terminie. O terminie i sposobie rejestracji będziemy informować.

Zapraszamy również do zapoznania się z zestawem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących szczepień, który znajduje się na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/od-poniedzialku-zapisy-na-szczepienia-dla-wszystkich-nauczycieli-do-65-roku-zycia