7 stycznia 2020

Spotkanie warsztatowe „Erasmus+ w praktyce” w ramach sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe – Akcja 1.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i nauczyciele szkół kształcących w zawodach, centrów kształcenia praktycznego oraz zawodowego i ustawicznego zainteresowanych aplikowaniem do programem Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

 

Regionalny Punkt Informacyjny Erasmus+ działający w Kuratorium Oświaty w Opolu  zaprasza na spotkanie warsztatowe „Erasmus+ w praktyce” w ramach sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe – Akcja 1.

Celem spotkania jest zapoznanie z wnioskiem KA1-Mobilność edukacyjna – Mobilność uczniów oraz omówienie jego merytorycznych i technicznych aspektów przez doświadczonych nauczycieli koordynatorów realizujących ww. projekty w ramach Akcji 1.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli szkół kształcących w zawodach, centrów kształcenia praktycznego oraz zawodowego i ustawicznego w województwie opolskim, którzy zamierzają składać wnioski do ww. Akcji Programu Erasmus+.

Warsztaty poprowadzą nauczyciele praktycy realizujący projekty w ramach Akcji 1 – Mobilność uczniów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2020 roku o godz. 10.00  w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II  w Opolu, przy ul. Niemodlińskiej 40.

 Ze względów organizacyjnych prosimy o  rejestrację osób zainteresowanych udziałem w warsztatach (ilość miejsc ograniczona) do dnia 15 stycznia 2020 roku. Prosimy o zabranie na warsztaty laptopów.

 W załączeniu ramowy program spotkania oraz do zapoznania klauzę informacyjną o danych osobowych i wizerunku osoby fizycznej – uczestnika wydarzenia organizowanego przez Regionalny Punkt Informacyjny.

 

Program warsztatów