14 marca 2019

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

W finale centralnym XLVIII Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” znaczące sukcesy odnieśli trzej uczniowie ZSZ  im. J. Lompy w Oleśnie.
Pierwsze miejsce wraz z tytułem „Młodego Malarza Roku Dekoral Professional”uzyskał Kamil Brodowy – uczeń klasy II b Branżowej Szkoły Zawodowej I stopnia (w ZSZ im. J. Lompy w Oleśnie), który startował w kwalifikacji B.06Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich. Jego zadanie praktyczne polegało na wykonaniu logo „dekoral” oraz tynku dekoracyjnego tzw. „efektu betonu”.
Patryk Dombek – uczeń klasy III c Zasadniczej Szkoły Zawodowej zajął 2. miejsce za wykonanie robót murarskich w systemie DRYFIX, w ramach zadania w kwalifikacji B.18Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.
Jan Mrugała – uczeń klasy II c Branżowej Szkoły Zawodowej I stopnia (w ZSZ im. Józefa Lompy w Oleśnie) startował w kwalifikacji B.12Wykonywanie robót dekarskich i zajął w konkursie 5. miejsce. Zadanie praktyczne polegało na wykonaniu włazu dachowego firmy Fakro.
Opiekunem całej trójki była pani Monika Michnik, nauczyciel przedmiotów budowlanych w ZSZ im. J. Lompy w Oleśnie.
Uzyskanie przez Kamila Brodowego tytułu „Młodego Malarza Roku Dekoral Professional” zaowocowało także nagrodą dla szkoły, która otrzymała maszynę natryskową i 300 litrów farby Dekoral Professional.

Gratulujemy uczniom, opiekunowi i szkole!