10 listopada 2022

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Elastyczność bez granic

15 listopada po raz piąty w Opolu rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. To globalne wydarzenie promujące świadomy rozwój i proaktywną postawę w każdej sferze życia. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem Elastyczność bez granic.

Wspólnie z partnerami – uczelniami wyższymi i instytucjami otoczenia biznesu z Opola, przygotowano szeroką ofertę szkoleń i wykładów, na które zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wydarzenia odbędą się w dniach 15-18 listopada 2022 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu na ul. Technologicznej 2 (za C.H. Karolinka). Nasza oferta stanowi ciekawe uzupełnienie dla lekcji z zakresu przedsiębiorczości,

W tej edycji proponujemy naszym uczestnikom bezpłatne, stacjonarne warsztaty i wykłady z zakresu cyberbezpieczeństwa, e-commerce, historii pieniądza, mediacji, zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania własnej marki i wielu innych. Ponadto oprócz części warsztatowo-wykładowej, w godzinach popołudniowych odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących o tematyce okołobiznesowej, na które również serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli.

Więcej na www.stp.pnt.opole.pl