21 września 2017

Tu nie chodzi o jedzenie.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców do udziału w ogólnopolskim projekcie „TU NIE CHODZI O JEDZENIE”, dofinansowanym ze środków Narodowego Programu Zdrowia i realizowanym we współpracy z Ministerstwem Zdrowia.

 Celem programu jest przełamanie stereotypów oraz uświadomienie otoczenia, że zaburzenia odżywiania to choroba, którą się leczy, a powrót do zdrowia jest możliwy.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zajęcia będę realizowane w okresie październik – grudzień 2017 r.

Szczegółowe informacje.