16 stycznia 2020

V Mistrzostwa Klas Mundurowych

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w V Mistrzostwach Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim.

Organizatorem mistrzostw, które już po raz piąty odbędą się w dniach od 30 marca do 2 kwietnia 2020 r. jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim we współpracy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku Pomorskim, 16 WOG w Drawsku Pomorskim, Wydziałem Żandarmerii Wojskowej w Olesznie, 2 Brygadą Zmechanizowaną Legionów im. Marszałka Piłsudskiego w Złocieńcu, 12 Bazą Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, pod honorowym patronatem m. in. Ministra Obrony Narodowej, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Obrony Narodowej i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Udział szkół w mistrzostwach, zakwaterowanie, koszty organizacyjne, np. zakup amunicji, instruktorzy, sędziowie, nie podlegają opłatom i są realizowane m.in. w ramach planów współpracy z jednostkami wojskowymi. Opłata pobierana od uczestniczących w mistrzostwach szkół jest zgodnie z regulaminem, przeznaczona wyłącznie na pokrycie kosztów wyżywienia uczniów i media, tj. energię elektryczną, wywóz śmieci itp.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Oświadczenie rodzica

Regulamin Mistrzostw 2020

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2