Zapraszamy nauczycieli, w szczególności prowadzących nowy przedmiot – edukacja zdrowotna, do uczestnictwa w konferencji „Zdrowie jako wartość i zasób” pt. Alfabetyzacja zdrowotna w placówkach oświatowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. dr hab. Zbigniew Izdebski.
Celem konferencji będzie prezentacja i dyskusja nad rozwiązaniami metodycznymi w kontekście wdrażania nowego przedmiotu nauczania. Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie i atrakcyjnie realizować edukację zdrowotną w szkole zgodnie z obowiązującą podstawą programową.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Program i zgłoszenia na stronie internetowej Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji
Termin i miejsce: 9 czerwca godz. 9:30 Sala konferencyjna Orła Białego, Ostrówek, Opole.


