22 marca 2023

Webinarium #MEDIAchallenge: pandemia (dez)informacji w dobie social mediów

Centrum Edukacji Medialnej zapraszam dyrektorów szkół i nauczycieli do udziału w bezpłatnym webinarium #MEDIAchallenge: pandemia (dez)informacji w dobie social mediów, w którym wystąpi dr Malwina Popiołek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Edukacyjne spotkanie online, będące kontynuacją cyklu wydarzeń Centrum Edukacji Medialnej, odbędzie się 30 marca o godz. 17.00. Organizowane jest z myślą o nauczycielach i innych osobach pracujących w jednostkach edukacyjnych. Webinar poprowadzi dr Malwina Popiołek, medioznawczyni zajmująca się dezinformacją w środkach masowego przekazu  szczególnie tych nowych. Kierowała projektem badawczym dotyczącym obecności fake newsów w przestrzeni medialnej podczas pandemii COVID-19. Jest recenzentką w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych i członkinią Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej.

Aby wziąć udział w najbliższym spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie: http://www.cempolska.pl/konferencje.

Zainteresowane osoby mogą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w webinarze.

Organizator zachęca do obejrzenia poprzednich spotkań online: #MEDIAchallenge: cyberhigiena a rozwój nowych technologii oraz #MEDIAchallenge: młode pokolenie a wyzwania infosfery na kanale YouTube Centrum Edukacji Medialnej.