27 kwietnia 2018

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Janie Dobrym.

W dniu 27 kwietnia 2018 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, powołanej przez Opolskiego Kuratora Oświaty, która dokonała oceny prac nadesłanych w ramach drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Janie Dobrym: „Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz”. W wyniku obrad komisja konkursowa ustaliła zwycięzców i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach konkursu oraz przyznała dyplomy uczestnika. Spośród nadesłanych prac – trzy nie spełniły wymogów formalnych i nie podlegały ocenie komisji konkursowej.

W poszczególnych kategoriach przyznano następujące miejsca:

 

Kategoria: szkoła podstawowa – praca plastyczna

1 miejsce: Daria Krawiec – Publiczna Szkoła Podstawowa   w Kup w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kup,

2 miejsce: Anna Zienkiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu,

3 miejsce: Aurelia Urbańska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu.

Wyróżnienia:

  1. Maja Smolińska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu,
  2. Kalina Jakimów – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” w Opolu.

Dyplomy uczestnika otrzymują:

  1. Marta Lisowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zespole Szklono Przedszkolnym w Szybowicach,
  2. Kinga Depta – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach,
  3. Martyna Kawulak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach,
  4. Martyna Kalińska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu,

 

Kategoria: szkoła podstawowa – komiks

 

1 miejsce: Miłosz Bobowski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zespole Szklono Przedszkolnym w Szybowicach,

2 miejsce: Marta Zakowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im.Orląt Lwowskich w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Szybowicach.

 

Kategoria: gimnazja – komiks

 

  1. miejsce: Kacper Jakimów – Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Opolu.

 

Kategoria: gimnazja – film

 

Wyróżnienie:

  1. Agnieszka Dudek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu,
  2. Michał Wachnicki – Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Opolu.

 

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie nagród, które odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 10.00 podczas uroczystej gali w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera mieszczącej się w Opolu przy ulicy Krakowskiej 24.