18 maja 2020

Zaproszenie na eKonferencję „eLearning w edukacji wczesnoszkolnej” dnia 19. 05. 2020.

Jak podejść do nauczania zdalnego z dziećmi najmłodszymi? W jaki sposób się z nimi komunikować? Jak konstruować zadania? I jak skutecznie pokonać wszystkie wyzwania, jakie stawia nauczanie wczesnoszkolne online?

eKonferencja „eLearning w edukacji wczesnoszkolnej” to czwarta edycja wydarzenia zorganizowanego pod szyldem www.zdalnelekcje.pl, którego ideą jest pomoc szkołom, nauczycielom i dyrektorom placówek w organizacji łatwej i skutecznej edukacji zdalnej.

 

Nauczanie na odległość niesie ze sobą wiele wyzwań, szczególnie w przypadku dzieci najmłodszych, które najdotkliwiej odczuwają brak bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami. Skuteczne przekazanie wiedzy, odpowiednie skonstruowanie poleceń i wykorzystanie technologii do utrzymania relacji ze swoimi uczniami to najważniejsze zadania każdego nauczyciela w tym trudnym czasie.

 

Aby te zadania ułatwić i pokazać sprawdzone metody, do udziału w eKonferencji  organizatorzy zaprosili znakomitych prelegentów: nauczycieli, wykładowców, pedagogów i superbelfrów, którzy na co dzień zajmują się edukacją wczesnoszkolną oraz tematem e-learningu. Wspólnie z nimi przedstawią praktyczne rozwiązania, udzielą licznych wskazówek i udowodnią, że edukacja na odległość może być łatwa i skuteczna.

 

Wstęp wolny   

Data wydarzenia:

19.05.2020, godz. 11:30-15:45

 

Rejestracja (kliknij)