24 stycznia 2023

Zaproszenie na warsztaty „Mobilność edukacyjna w Programie Erasmus+ szansą na doskonalenie zawodowe i podniesienie jakości pracy szkół”

Regionalny Punkt Informacyjny Narodowej Agencji Programu Erasmus+  i Europejskiego Korpusu Solidarności działający w Kuratorium Oświaty w Opolu we współpracy z  Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w warsztatach dotyczących możliwości, jakie stwarza Program Erasmus+  Akcja 1 – Mobilność edukacyjna zakresie edukacji szkolnej i inne działania FRSE.

Warsztaty adresowane  są przede do dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół  i placówek oświatowych, którzy zainteresowani są aplikowaniem do programu Erasmus+ Akcja 1 w sektorze Edukacja szkolna.
Podczas spotkania przedstawimy nowości w programie Erasmus+ przede wszystkim w kontekście mobilności oraz zapoznamy Państwa z formularzem aplikacyjnym w Akcji 1. Warsztaty  odbędą się w dniu 9 lutego 2023 r. o godz. 11.00  w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu, ul. Struga 16, 45-073 Opole.

Rejestracja do udziału  w spotkaniu odbywa się pod poniższym linkiem (liczba miejsc ograniczona).

 

Formularz rejestracji na warsztaty „Mobilność edukacyjna w Programie  Erasmus+ szansą na doskonalenie zawodowe i podniesienie jakości pracy szkół”

 

Ramowy program – Warsztaty  informacyjne „Mobilność edukacyjna w Programie  Erasmus+ szansą na doskonalenie zawodowe  i podniesienie jakości pracy szkół”

 

 

 

Na powyższym obrazku widzimy osobę dorosłą zapisującą coś w zeszycie i trójkę dzieci przyglądających się tej czynności. U góry obrazka znajduje się informacja na temat warsztatu informacyjnego, który odbędzie się  w dniu 9 lutego 2023 roku o godz. 10.45, a po lewej stronie tytuł warsztatu  „Mobilność edukacyjna w Programie Erasmus+ szansą na doskonalenie zawodowe i podniesienie jakości pracy szkół”. Na dole znajdują się banery Narodowej Agencji Programu Erasmus+, Europejskiego Korpusu Solidarności, hasło Erasmusa+ i logo Kuratorium Oświaty w Opolu.