13 stycznia 2022

Zaproszenie na webinarium „Program Erasmus+ Akcja 1 Mobilność edukacyjna – szansa na podniesienie umiejętności językowych i zdobycie doświadczenia zawodowego” – 27 stycznia 2022

Regionalny Punkt Informacyjny Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności działający w Kuratorium Oświaty w Opolu we współpracy z  Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym możliwości, jakie stwarza Program Erasmus+ Akcja 1 Mobilności edukacyjne.

Webinarium adresowane  jest przede do dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, przedstawicieli JST oraz instytucji zajmujących się edukacją, którzy zainteresowani są aplikowaniem do projektów Erasmus+  Akcja 1 – Mobilność edukacyjna.
Podczas spotkania przedstawimy najważniejsze założenia programu Erasmus+ Akcja 1 w nowej perspektywie 2021-2027 w kontekście udziałów w mobilnościach oraz zapoznamy Państwa z formularzem aplikacyjnym.  Ponadto przykład działań w projekcie zaprezentuje Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie.

Webinarium odbędzie się w dniu 27 stycznia 2022 r. o godz. 13.00  z wykorzystaniem programu Microsoft Teams.

Rejestracja do udziału  w spotkaniu odbywa się pod poniższym linkiem do dnia 26 stycznia 2022 r. do godz. 14.00. Na podany w trakcie rejestracji adres e-mail zostanie przesłany link do spotkania.

 

Formularz rejestracji na webinarium „Program Erasmus+ Akcja 1 Mobilność edukacyjna  – szansa na podniesienie umiejętności językowych i zdobycie doświadczenia zawodowego”

 

Baner podzielony na 4 części. Po lewej na górze, na białym tle napis i logo RPI, po prawej na górze, na szarym tle białe litery: 27 stycznia 2022 r. kampania informacyjna, po lewej na dole, na szarym tle napisy Program Erasmus+ Akcja 1 Mobilność edukacyjna – szansa na podniesienie umiejętności językowych i zdobycie doświadczenia zawodowego, po prawej na dole zdjęcie przedstawiające dwie młode koniety: jasnoskóra i ciemnoskórą, które siedząc patrzą w dół, prawdopodobnie na tekst. Pod spodem, na białym pasku, logotypy między innymi Erasmus+, Kuratorium Oświaty w Opolu.